Bekdikoğlu Lojistik, müşterilerine en uygun taşımacılık ve nakliyat çözümleri üretmektedir. Ülkemizin en tercih edilen lojistik çözüm adresi olma hedefiyle yola çıkan firmamız, kullandığı modern araçlarla ve uzman kadrosuyla müşterilerinin beklentilerini tam anlamıyla yerine getirmeyi ilke haline getirmiştir. Kapıdan kapıya taşımacılıkta geçerli kuralları takip eden, yenilikçi çözüm anlayışıyla aldığı görevi başarılı şekilde hayata geçiren Bekdikoğlu Lojistik, kısa sürede elde ettiği başarısıyla sektörün öncülerinden biri haline gelmiştir.

  • Kalite politikamız içerisinde bize güvenen ve değer verdiği taşınırlarını bize emanet eden müşterilerimizin memnuniyetini en yüksekte tutmak birinci önceliğimizdir.
  • Firmamız müşterilerinin görüş ve önerilerine önem vermektedir. Onların olumlu veya olumsuz geribildirimleri firmamız tarafından değerlendirilir, kontrol edilir ve hizmet politikasına yansıtılır.
  • Müşterilerimize zamanında hizmet götürmek tüm personelimiz tarafından benimsenmiş ve ilke haline getirilmiş bir kuraldır. Şehir içi, şehirlerarası ve uluslar arası sahalarda verdiğimiz hizmetin uzun yıllar boyu devam ediyor olmasında zamanlamayı öncelik haline getirmenin payı büyüktür.
  • Güvenilirlik hedefiyle hareket eden firmamızda sigortalı taşımacılık ve sözleşmeli hizmet kuralları esas alınmaktadır.
  • Müşterilerinin taşınır mallarının zarar görmemesi için modern araçlarla taşıyan firmamız paketlemeden incelemeye kadar her aşamada güvenilir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.
  • Kendi bünyesinde eğittiği personeliyle müşterilerine kaliteli bir hizmet vermek isteyen Bekdikoğlu Lojistik, sektördeki yenilikleri takip eder, araştırır ve günümüzün gerekliliklerini göz önünde bulundurarak daima kendini yeniler.